Foto-książka – wspomnienia na wyciągnięcie ręki

Kiedy ostatnio wywołałeś zdjęcia z podróży, krótkiej wycieczki, spotkania rodzinnego?

Jak dużo robisz zdjęć będąc na wakacjach, a jak często wracasz do nich po powrocie?

Czy Twoi znajomi chcą zobaczyć zdjęcia z Twoich wycieczek, ale okazuje się, że nigdy nie ma dobrego momentu, aby przedrzeć się przez setki zrobionych fotografii?

Czy to nie absurd? Zamiast cieszyć się chwilą, stoimy z apartem i oglądamy otaczającą nas rzeczywistość przez obiektyw, aby potem włożyć te zdjęcia do szuflady i już do nich nie wracać.

img_5451

A gdybyś miał pod ręką kilkanaście/kilkadziesiąt zdjęć które mógłbyś pokazać w każdym momencie, bez komputera, bez klikania –  w dowolnym miejscu i czasie? Częściej byś po nie sięgał? Częściej byś wracał do tych miłym momentów i zapisanych wspomnień?

Od wielu lat nie wywołuję już zdjęć (jak pewnie większość z nas), ale regularnie tworzę foto-książki z podróży. Część tworzę dla siebie, a część projektuje i daje w prezencie kompanom moich wycieczek.To piękny, osobisty prezent, do którego miło się wraca.

Jaką firmę wybrać?

Miałam doświadczenie z kilkoma firmami, ale foto-książka, którą otrzymałam od #saaldigitalpolska przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania!

Plusy:

  • jakość wydruku i produkcji foto-książki (wygląda po prostu pięknie!)
  • dobrej jakość papier
  • łatwy i prosty sposób tworzenia (stworzenie 30-stronnicowej foto-książki trwa zaledwie godzinę+ dobór zdjęć)

Minusy:

  • cena 😦 która w przypadku #saaldigitalpolska jest dość wysoka. Za mój projekt (32-stronnicowej książki, poziomej, wydruk błyszczący + dostawa zapłaciłabym 220złotych).Warto jednak patrzeć na oferty promocyjne ponieważ cena może niższa nawet o 30% 🙂 Można oczywiście znaleźć tańsze oferty, ale przyznam, że jestem bardzo miło zaskoczona wykonaniem.

Ja, w ramach akcji promocyjnej #saaldigitalpolska, otrzymałam kupon na 200 złotych więc finalnie kwota, którą wydałam na piękną foto-ksiązkę, ze wspomnieniami z podróży po zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, okazała się śmiesznie niska.

Często pojawiają się również ciekawe promocje na stronach portali z zakupami grupowymi. Przed zakupem, warto jednak sprawdzić czy jakość, która jest proponowana w pełni nas usatysfakcjonuje.

img_5454

Zdecydujesz się na foto-książkę i co dalej…?

Miło jest usiąść wieczorem na kanapie, włączyć muzykę i bez odgłosu klawiatury, bez parzenia na ekran przypominać sobie najciekawsze momenty z naszych podróży. To niezwykle przyjemne uczucie – wziąć do ręki album, który pełen jest naszych wspomnień i  osobistych zdjęć.

To co, kiedy robisz swoją foto-książkę?

img_5439img_5445img_5438img_5440

Zdj. fragmenty mojej foto-książka  „West Coast Adventure” wydrukowana przez #saaldigitalpolska, styczeń 2017.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s