SŁUCHAWKA…?

Krótka historia pewnej słuchawki…

Piątek, godzina 10.00. Szybkie pakowanie bagażu, aby w ferworze służbowych, niedokończonych zadań przyjechać z zapakowaną po brzegi walizką do pracy. Błyskawiczna wysyłka niezbędnych maili, aby w biegu zdążyć na samolot i ruszyć w wymarzoną podróż do egzotycznych Chin! Walizka pękała w szwach wiec ani przez chwilę nie przyszło mi do głowy, że uda się do niej jeszcze schować SŁUCHAWKĘ TELEFONU STACJONARNEGO, która podczas mojej nie uwagi została podrzucona przez moich szalonych współpracowników.

Słuchawka odnaleziona w atmosferze totalnego zaskoczenia i wybuchu salw śmiechu po 3 dniach w Pekinie, podróżowała ze mną i zwiedzała chińskie knajpy, jeździła nocnym pociągami, autobusami, bobslejami, rowerem, kolejką górską, towarzyszyła w pekińskim metrze wywołując przy tym zaciekawienie tubylców. Dodatkowo, przyczyniała się do tego, że nawiązywanie kontaktów z mieszkańcami stało się błahostką, bowiem rodziła niesamowite zainteresowanie chińskiej populacji. Wieczorami szalała na karaoke i była nawet w posiadaniu chińskiego właściciela, który kompletnie nie rozumiał co to za słuchawka i dlaczego mam ją ze sobą! :)

Po przemierzeniu setek tysięcy kilometrów, pełna niezapomnianych wrażeń słuchawka wraz z właścicielkę wróciły do Polski wspominając z uśmiechem chińską podróż.

Historia od A do Z: https://gowografia.wordpress.com/zlap-wirusa/

CHINY

SŁUCHAWKA

IRLANDIA

SŁUCHAWKA

GHANA

SŁUCHAWKA

WŁOCHY

włochy

MALTA

SŁUCHAWKA

ZEA

ZEA

SZWECJA

SŁUCHAWKA

GRUZJA

ITD…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s