szkoła w Ghanie otrzymała TRAVELERA 2013!

STATUETKA W KATEGORII „SPOŁECZNA INICJATYWA ROKU” POWĘDROWAŁA NA RĘCE WSZYSTKICH!!!, KTÓRZY WSPIERALI PROJEKT BUDOWY SZKOŁY, STUDNI, ZAKUPU KOLEKTORA SŁONECZNEGO I EDUKACJI W GHANIE!

GHANA70Nagroda, jeszcze w tym roku, pojedzie z afromedes i ze mną do Ghany i będzie podziękowaniem dla mieszkańców za ich niezwykłą pomoc. Mam nadzieję, że stanie się również inspiracją i motywacją do dalszego działania i pracy dla całej społeczności. Z takim zamiarem pragnę im ją przekazać.
GHANA69Jeszcze raz bardzo dziękuję Fundacji Dzieci Afryki, która zrzesza niezwykłych ludzi i wolontariuszy, Mariuszowi Pacule SVD za pomysły, inicjatywę, wiedzę i zaangażowanie przy budowie, wydawcy kwartalnika MiniLo&Aniela – głównemu fundatorowi budynku za podjętą decyzję o tym, by z własnej inicjatywy pomóc mieszkańcom Bundoli i wesprzeć projekt, oraz osobom prywatnym i firmom, które wykazały się NIEZWYKŁYM, bezinteresownym!!! wsparciem, ogromnym sercem i pomagały w imię szczerych intencji, wiary w bezinteresowne i non-profit pomaganie!
GhanaMiło, że inicjatywa została zauważona i doceniona. To wielkie wyróżnienie.
Ja, swoją największą nagrodę otrzymałam będąc w Bundoli, widząc jak zmienia się wioska, jak rośnie szkoła, jak zmieniam się ja i moje podejście do życia, jak zmienia się mentalność i podejście mieszkańców, jak z dnia na dzień dzieci wiedzą i potrafią więcej i obdarzają zaufaniem. Szczerze wierze, że to co udało się zrobić będzie służyło mieszkańcom i dzieciom oraz przysłuży się do poprawy warunków życia i zwiększy poziom edukacji w tej niewielkiej wiosce na północy Ghany.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s